صبح روز چهارشنبه 8 شهریور طی مراسمی از کارمندان نمونه ادارات سطح شهر با حضور فرماندار و معاونین وی، رئیس شورای شهر، سرپرست شهرداری و مسئولان سایر ادارت سطح شهر در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تقدیر شد.
 امام جمعه سقز در ابتدای این مراسم بر تعهد، مسئولیت پذیری، امانتداری و انجام وظایف محوله از سوی کارکنان تاکید نمود و گفت: پروردگار بزرگ بر اعمال و رفتار ما آگاه است و ما در ایران اسلامی باید با رعایت و اجرای مسائل دینی و اسلامی ادامه دهنده راه بزرگان دینی و اسلامی باشیم و در زمینه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه کوشا باشیم.
حاج ماموستاحسینی استفاده از پتانسیل های جوانان در عرصه مدیریتی در سطوح مختلف را لازم، ضروری و ارزنده دانست.
سپس فرماندار ویژه شهرستان سقز بیان داشت: کارمندان به عنوان بخشی از بدنه دولت در جامعه مشغول خدمتگزاری بوده اند و لازمست زمینه همدلی ها و همکاری کارکنان در راستای پیشبرد کارها و خدمت رسانی مناسبتر به مردم افزایش یابد
ورمقانی خدمت صادقانه را یک اصل مهم خواند و گفت؛ تکریم ارباب رجوع، خدمت صادقانه، نظم وانضباط اداری، پاکدستی و کسب روزی حلال و خوش رفتاری باید سرلوحه کاری کارمندان قرار گیرد
وی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت ها و اقدامات کارکنان و کارمندان سطح شهر افزود: باید کارمندان در راستای ارتقای جایگاه، شان و منزلت خود حرکت کنند.
ورمقانی تاکید نمود: حرکت در راستای کاهش آسیب های اجتماعی، افزایش نشاط اجتماعی، اشتغالزایی و... محور کاری ادارات قرار گیرد.
وی از اقدامات شورای شهر دوره چهارم و شهردار سابق تشکر و اظهار امیدواری نمود: بتوان با تلاش، همدلی و هم افزایی اعضای شورای دوره پنجم و انتخاب شهردار کاردان و لایق بتوان خدمات ارزنده ای به شهروندان فهیم ارائه نمود.
شایان ذکر است در این مراسم همزمان با سایر ادارات از کارمندان نمونه دانشگاه پیام نور سقز یعنی: حسن امان الهی، فاتح احمدی، رامین خاکی و پرنگ آزادیخواه تجلیل بعمل آمد.


 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما